Повідомлення про проведення відкритого обговорення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021р.

ТОВ «Хмельницькенергозбут» на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг №866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою проведення відкритого обговорення проєкту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік оприлюднює обґрунтування щодо необхідності встановлення/змін до тарифу.

Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 29000, м.Хмельницький, вул.Свободи 57/2, е-mail: kanc@energo.km.ua.

Пропозиції та зауваження до проєкту приймаються з 18 вересня 2020 року до 27 вересня 2020 року включно.

Пропозиції і зауваження до проєкту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатись не будуть.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 28 вересня 2020 року об 11:00  через засоби відеозв’язку за допомогою Zoom-конференції.

Представники місцевих органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування та інші заінтересовані особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні,  подають заявки на участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як до 27 вересня 2020 року. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@energo.km.ua. та мають містити: прізвище, ім’я по-батькові, посаду, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обгрунтування щодо необхідності встановлення/змін до тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік.

Наверх