Оголошення про відкрите обговорення проекту тарифів

ТОВ «Хмельницькенергозбут» на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік оприлюднює обґрунтування щодо необхідності встановлення/змін до тарифу.

Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи 57/2, е-mail: kanc@energo.km.ua.

Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік, надані зацікавленими особами, приймаються включно до 25.09.2019 року.

Пропозиції і зауваження до проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатись не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 26.10.2019 року об 11:00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 57/2.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення/змін до тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік

Наверх