Укладання договорів

Укладення договорів між споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії визначається Правилами та повинно бути здійснено до 01 грудня 2018 року.

Зауважимо, що постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами, крім постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги або постачальником «останньої надії». Ціни (тарифи) на послуги постачальника універсальних послуг, постачальника «останньої надії» визначаються у встановленому законодавством порядку.

Місцем провадження господарської діяльності електропостачальника є територія України, крім постачальників універсальної послуги та постачальників «останньої надії», для яких місцем провадження господарської діяльності є територія, визначена в умовах конкурсу, проведеного у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У межах території діяльності одного постачальника універсальних послуг або постачальника «останньої надії» не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг або постачальниками «останньої надії» відповідно.

Важливо те, що електропостачальники повинні інформувати споживачів про зміну будь-яких умов договору про постачання електричної енергії не пізніше ніж за 20 днів до їх застосування з урахуванням інформації про право споживача розірвати договір та зобов’язані повідомляти споживачів в установленому порядку про будь-яке збільшення ціни і про право споживачів припинити дію договору, якщо вони не приймають нові умови.


Архів заяв-приднань

Наверх